mesutmurt.com
rss google pinterest
  SEO & WEBMASTER ARAÇLARI     VİDEOLAR     PROGRAMLAR     İLETİŞİM     İP ADRESİM  

Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Android Uygulaması


Bu uygulamaları play.google.com sitesinden indirebilirsiniz. Bu uygulamarın Apple - iOS versionlarıda bulunmaktadır. 

Homestyler by Autodesk
İç mimari tasarım projelerinden ve ipuçlarından ilham alarak gerçek ürünlerle denemeler yapın ve kendi ev tasarımı fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmeye yarayan program. Autodesk Homestyler ile ev döşeme sürecinde bilinmezlerden kurtulun.

CamCard
CamCard yüksek tanıma doğruluk ve birçok kullanışlı özellikleri ile bir kartvizit okuyucu. Kartvizit kartının resimini çekerek iletişim bilgilerini tanır adres defterine kaydeder.

TeamViewer
TeamViewer Windows, Mac ve Linux sistemlerine kolay, hızlı ve güvenli bir biçimde uzaktan erişim olanağı sağlayan kullanışlı bir programdır.

WorldMate
Çok sık seyahat edenler için oldukça faydalı bir program. Uçuşları takip edebilirsiniz. Uygulama size uçuşunuzla ilgili uyarılar gönderebiliyor. Gideceğiniz yer ile ilgili rezervasyon için otelleri, araç kiralama, hava durumu gibi seyahat ile ilgili geniş bilgiler alabiliyorsunuz. Seyahatler ile ilgi tüm ayarlamaları yapabileceğiniz kompakt bir program.

Augment - 3D Augmented Reality
Gerçek boyut ve ortamda anlık olarak 3 boyutlu görselleştirme sağlayan artırılmış gerçeklik uygulaması

Noom
Noom  size daha iyi beslenme alışkanlıklarını geliştirmek ve  kilo vermede yardımcı olmak için tasarlanmış bir mobil uygulama.

Layar
Layar uygulaması Augmented Reality’yi yani “Artırılmış Gerçeklik” teknolojisini kullanmanızı sağlıyor. Layar uygulaması ile QR kodlarını tarayarak dergileri, videoları anında görüntüleyebilirsiniz.

Avast Mobile Security (Free android antivirus)
Android telefonunuzu ve tabletinizi hem antivirüs hem hırsızlık koruması içeren ücretsiz mobil güvenlik uygulaması.Uygulama c ihazınızı virüslerden, kötü amaçlı ve casus yazılımlardan korur. İnternet tabanlı telefon konum belirleme özelliği, kayıp telefonunuzu bulmanızı sağlar. Gelişmiş Anti-Theft bileşeninde yer alan uzaktan cihaz kilitleyebilme ve/veya hafızayı silme özelliği vardır.

Word Lens Translator

Telefonunuzun kamerası ile görüntüledğiniz sözleri tercüme eder. Şuan için Türkçe seçeneği mevcut bulunmamaktadır.Copyright © 2013 - 2019 E-Posta : bilgi@mesutmurt.com
IP Adresi Nedir |Bilişim ve Teknoloji | e-devlet.co